Counter Strike Global Ofansive (CS:GO) REKABETÇİ OYNUYORUZ!

22 Haziran 2018 Cuma

Counter Strike Global Ofansive (CS:GO) REKABETÇİ OYNUYORUZ!

CS:GO REKABETÇİ SHOW (Yeni Güncelleme)

20 Haziran 2018 Çarşamba

CS:GO REKABETÇİ SHOW (Yeni Güncelleme) çıktı burdan ilk defa yayınlıyoruz bizi takipte kalın olur mu değerli misafirlerimiz.

FİFA 18 JUVENTUS KARİYERİ (Full Hd)

19 Haziran 2018 Salı

FİFA 18 JUVENTUS KARİYERİ

�� PUBG CANLI YAYIN ( TAVANIN GÜCÜ ADINA )

15 Haziran 2018 Cuma

sonuçlar çizgi film izle

15 Nisan 2014 Salı

           
                   Sevgili yumurcaklar bu gün sizlere çizgi film kanalları hakkında kısa bir tanıtım yapalım istedik.Sizler çizgi film izle mek için kaç kanal gezersiniz acaba saysak sınırsızdır. Hep beraber izlediğimiz kaç tane vardır bence.Çocakların beğenerek takip ettikleri caillou yani kendi aralarında dedikleri gibi Cayu gönüllerde taht kurmuş durumda. Hepimizin yakından tanıdığı hızlı olarak gördüğümüz şimşek mekkuin kahraman sevimli arabamız, yakında sizlerle daha fazla vakit geçirmeye adaydır.Tüm çocuklar bu çizgi filmi izlemek için kaplarına sığmıyorlar neyimi izle evet pepe izle mek onların en güzel kafa yaptıkları eğlenip öğrendikleri bir karakter.Ekranlarda yeni boy gösteren niloya çizgi film kendisinden bekleneni fazlasıyla veriyor.

Kaynak: http://www.cizgifilmg.net

KPSS sonuçlarını önceden öğren

15 Mayıs 2011 Pazar

Arkadaşlar ben öyle bir şey keşfettim ki sonuçlar açıklanmadan bir hafta önceden sonuçları öğreneceğimizi bunun için yapmamız geren tek şey google ye başvurmak eğer sizde merakınızı giderip kazanıp kazanamadığınızı önceden mi öğrenmek istiyorsunuz işte adresleri sıralamaya başlıyorum pepe izle yanlış anlamayın ama bu değil bunu yanlış kopyalamışım şimdi ki ne bakın cayu izle bu da değil tüh yaf bunların verdiği adresler kpss ile hiç alakası yok neyse bende umudumu kestim artık buralarda vakit geçirem radyo dinle umarım sizlere faydam olmuştur ama kendi kanaatimce pek te faydalı olduğumu düşünmüyorum. Ama en azından sizlere gezip dolaşacağınız bi kaç adres vermiş oldum .))